VİCDANSIZ! Son dakika: Minibüsle köpeğe çarptı, polis peşini bırakmadı


Vicdansız ölüme terk etti, polis peşini bırakmadı

Osmaniye‘de yolun karşısına geçmeye çalışan köpeğe minibüsle çarpan sürücü, olay yerinden kaçarak köpeği ölüme terk etti. Polisin PTS kayıtlarından tespit ettiği sürücüye bin 33 lira idari para cezası uygulandı.

Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde meydana gelen olayda Adana-Osmaniye arası yolcu taşımacılığı yapan minibüs sürücüsü yolun karşısına geçmeye çalışan köpeğe çarptı. Hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam H.G. isimli minibüs sürücüsü, köpeği ölüme terk etti.

VETERİNERE GÖTÜRMEDİ

Hızla kaza yerinden uzaklaşan sürücünün peşine düşen Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekipleri, PTS görüntülerinden sürücüyü tespit etti. Adana istikametine gittiği belirlenen sürücü yakalandı. H.G. isimli sürücüye çarptığı hayvanı veterinere götürmediği için bin 33 lira idari para cezası uygulandı.

Kaza yerinde ölen köpeğin başına toplanan çevredeki meraklı vatandaşlar bir süre sonra olay yerinden ayrılırken, yoldan geçen diğer sürücülerin ise yerde yatan köpeği umursamadan yollarına devam ettikleri görüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir